Filmy Online | Seriale Online - Oglądaj całe filmy i seriale bez limitów. Za darmo! - KinoNet.pl


NAJNOWSZE FILMY ONLINE

8872 Zobacz wszystkie

Mortal Kombat / Mortal Kombat

(1995)
Siły zła chcą podbić Ziemię. Aby to uczynić, muszą pokonać ziemskich wojowników w Mortal Kombat, turnieju na śmierć i życie.
Akcja, Fantasy

[lektor 480p]

4/10

2

822

Hitchcock / Hitchcock

(2012)
Nieznana historia powstania filmu, który zaszokował świat - Fascynująca historia powstania jednego z najsłynniejszych filmów w dziejach kina. U szczytu kariery legendarny reżyser Alfred Hitchcock postanawia zrealizować horror zatytułowany "Psychoza". Gdy hollywoodzkie studia odrzucają projekt, Hitchcock postanawia sam go sfinansować, co prowadzi do nieoczekiwanych konsekwencji w jego życiu zawodowym i prywatnym.
Dramat

[lektor 480p]

8/10

2

309

Impostor: Test na człowieczeństwo / Impostor

(2001)
Jest rok 2079. Ziemianie od ponad dziesięciu lat toczą wojnę z wrogimi przybyszami z Kosmosu. Spencer Olham jest wybitnym naukowcem pracującym dla amerykańskiego rządu. Wszystko wskazuje na to, że jego dotychczasowe osiągnięcia i odkrycia mogą uratować planetę przed zagładą. Tymczasem z dnia na dzień Olham sam staje się wrogiem publicznym numer jeden. Zostaje oskarżony o szpiegostwo dla wrogiego pozaziemskiego wywiadu i o to, że nie jest człowiekiem, ale impostorem . Czy zdąży przekonać tajną policję, że tak nie jest i zapobiec zagładzie?
Akcja, Sci-Fi, Thriller

[lektor 720p]

10/10

2

410

 

NAJNOWSZE SERIALE ONLINE

976 Zobacz wszystkie