Filmy Online | Seriale Online - Oglądaj całe filmy i seriale bez limitów. Za darmo! - KinoNet.pl


NAJNOWSZE FILMY ONLINE

6671 Zobacz wszystkie

Policyjna opowieść / 警察故事

(1985)
Hong Kong, Kevin (Jackie Chan), uczciwy i bezinteresowny policjant , aresztuje potężnego handlarza narkotyków, niebezpiecznego Cho. Od tej chwili musi chronić koronnego świadka w sprawie przeciwko mafiosowi. Na nieszczęście jest nim lekkomyślna sekretarka, Selena (Brigitte Lin). Przed samą rozprawą dziewczyna niespodziewanie znika. Na domiar złego, gangster zostaje wypuszczony na wolność z powodu braku dowodów. Wkrótce Kevin za sprawą przestępcy zostaje wrobiony w morderstwo innego funkcjonariusza.
Akcja, Kryminał, Thriller

[lektor 360p]

0/10

2

517

Shock Wave / 拆彈專家

(2017)
Terrorysta, który specjalizuje się w materiałach wybuchowych, zamyka podziemny tunel i grozi zabiciem zakładników, jeśli jego żądania nie zostaną spełnione.
Thriller, Akcja, Kryminał, Dramat

[napisy 720p]

0/10

2

268

Podwójny kochanek / L'Amant Double

(2017)
Młoda, wrażliwa Chloé zakochuje się w Paulu, swoim terapeucie. Kobieta nie ma przed nim tajemnic, a z czasem zafascynowany nią mężczyzna również całkowicie się odsłania, przekraczając granice swojej profesji. Kilka miesięcy później, gdy mieszkają już razem, Chloé zaczyna podejrzewać, że jej kochanek coś przed nią zataja. Poznając kolejne fantazje erotyczne Paula, zaczyna odkrywać coraz mroczniejsze wymiary zarówno jego, jak i swojej seksualności.
Romans, Thriller, Dramat

[lektor 720p]

1/10

2

328

Wszystkie pieniądze świata / All the Money in the World

(2017)
Ile warte jest ludzkie życie? - Miliarder Jean Paul Getty jest znany z nieustępliwego charakteru i skąpstwa. Gdy grupa nieznanych sprawców porywa jego ukochanego wnuka i żąda wielomilionowego okupu, Getty odmawia zapłacenia choćby dolara. Zrozpaczona matka porwanego – Gail robi wszystko, by skłonić teścia do zmiany zdania, ale bez skutku. Czas ucieka, a porywacze zaczynają tracić cierpliwość. Życie chłopca wisi na włosku i nic nie wskazuje na to, że uda się jeszcze zapobiec tragedii. Wtedy do drzwi Gail puka tajemniczy mężczyzna twierdząc, że jest wysłannikiem Jean Paula Getty’ego, specjalizującym się w sprawach nie do rozwiązania...
Kryminał, Dramat, Historyczny, Thriller

[eng 360p]

0/10

2

445

 

NAJNOWSZE SERIALE ONLINE

2 Zobacz wszystkie

Dostępne wkrótce